אודות 

ד"ר יואב דמארי וטרינר. סיימתי את תכנית ההתמחות לדרמטולוגיה וטרינרית מטעם הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה וטרינרית (European College of Veterinary Dermatology)  בהדרכתה של המומחית לרפואת עור- ד"ר גילה צור ז"ל.

מ2011 טיפלתי וליוותי אלפי מקרים דרמטולוגים בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי והדרכתי סטודנטים רבים לווטרינריה במשך השנים, תוך השתתפות בהשתלמויות מקצועיות ובכנסים בארץ ובחו"ל.

סיימתי את לימודי בשנת 2005 באוניברסיטה לרפואה וטרינרית בסלובקיה. לאחר לימודי עבדתי במרפאה באזור השרון, השתלמתי תקופה ארוכה במרכז חירום 'חוות דעת' וניהלתי מרפאה וטרינרית בבעלותי. ב-2010 עברתי קורס נרחב בדרמטולוגיה באוניברסיטת וינה, בשנת 2011 התחלתי התמחות בדרמטולוגיה מטעם הקולג' האירופאי, השתלמתי בחו"ל בהיסטופתולוגיה וסיימתי את ההתמחות ב-2016 במהלכם פרסמתי מספר מחקרים.

​אני מאמין במתן שירותי רפואה מקצועית ואמינה המבוססת על תקשורת עם הבעלים ועם הווטרינר המטפל. מחלות עור אצל בעלי חיים עשויות במקרים רבים להיות כרוניות. על כן, חשוב לי לשים דגש על ליווי המקרה ושמירה על קשר עם הבעלים ועם הווטרינר המטפל, ומספקים מענה לכל בעיה ושאלה.

אני מקבל מקרים פרטיים במרכזי מומחים ובבתי חולים וטרינרים. בנוסף, נמצא בקשר ישיר עם וטרינרים רבים ברחבי הארץ אשר מזמינים אותי למרפאות לצורך מתן ייעוץ דרמטולוגי ללקוחותיהם וליווי המקרה. תיאום תור במרפאה נעשה על ידי הווטרינר המטפל ובתיאום עם הבעלים. תיאום תור במרכזי מומחים ובתי חולים וטרינרים ניתן לבצע ישירות מולי.

בעיות העור המטופלות הן רבות וכוללות אלרגיות, גרד או ליקוק אינטנסיבי, דלקות אוזניים, מחלות אוטואימוניות, נשירה מוגברת והתקרחות, טפילים חיצוניים, אבחון גידולים עוריים, דלקות של כפות הרגליים והציפורניים ועוד