שאלות נפוצות

כיצד לתאם תור השירות הדרמטולוגי והיכן הוא מתבצע?


ניתן לתאם תור בטלפון 054-6424471. השירות ניתן במרכזים וטרינריות, במרפאות ובבתי חולים וטרינרים.
בעל החיים שלי מתגרד מאד. איך אני יכול לעזור לו?


גרוד בכלבים וחתולים היא בעיה נפוצה מאד ולה גורמים רבים כגון טפילים עוריים, אלרגיות, גרוד התנהגותי ועוד. במצב כזה מומלץ לבצע בדיקה יסודית ומעמיקה הכוללת בדיקות מיקרוסקופיות ובחינת הלקויות העוריות במידה וקיימות. משימת חיפוש הגורם לגרוד היא לא תמיד קלה ודורשת מיומנות וניסיון, לאחר מציאת הגורם חשוב ולהתאים טיפול ספציפי עבור חיית המחמד שלכם.
מה כוללת הבדיקה הדרמטולוגית וכמה זמן היא אורכת?


הבדיקה הדרמטולוגית כוללת לקיחת היסטוריה רפואית מדוקדקת, בדיקה כללית ודרמטולוגית, לקיחת דגימות לבדיקה מיקרוסקופית שתעשה במקום ואינה כרוכה בכאב. לאחר בחינת הדגימות ושיחת הסבר לבעלים, תקבע תכנית טיפולית ושליחת סיכום מפורט לכם ולווטרינר הקבוע שמטפל בחיית המחמד שלכם. הבדיקה אורכת כשעה.
לכלב/חתול שלי יש דלקת אוזניים והומלץ לי על בדיקה אוטוסקופית. במה מדובר?


בדיקה אוטוסקופית היא בדיקה בה נבדקות תעלות האוזניים, רצוי עם מכשיר וידאו אוטוסקופ מתקדם. מכשיר זה כולל מצלמה המוחדרת לתעלת האוזן כשבעל החיים מורדם. במהלך הבדיקה ניתן לראות את תעלות האוזניים ולאבחן, גופים זרים, גידולים, הפרשות, פוליפים ועוד. במהלך הבדיקה ניתן לבצע שטיפות לתעלה ולנקותה היטב ובכך לשפר את יעילות הטיפול בדלקת האוזניים.
באיזה תחומים אתה מטפל?


אני מטפל בכל בעיות העור, של כלבים וחתולים כגון: אלרגיות, מחלות ציפורניים, דלקות אוזניים, קרחות, גרוד, בעיות פיגמנטציה (כתמי צבע או אבדן צבע העור והפרווה), ועוד.
מה עלי להביא לבדיקה?


מומלץ להביא לבדיקה תיק רפואי מהווטרינר המטפל וכן את כל שמות סוגי התכשירים, סוג מזון, ותרופות שבעל החיים קיבל.
האם עלי להגיע לביקורת?


קיימות מחלות עור נקודתיות אותן ניתן לפתור בבדיקה הראשונה ואינן מצריכות ביקורת אלא רק עידכון באמצעות המייל. עם זאת, ישנן בעיות עור כרוניות אשר דורשות ביקורת על מנת לבחון את יעילות הטיפול והתאמתו לבעל החיים הספציפי. במקרים מסוימים אמליץ על ביקורת אצל הוטרינר המטפל תוך עידכון בממצאים והתאמת טיפול בהתאם לכך.
אין לי וטרינר קבוע, האם ניתן להגיע אליכם לבדיקה בכל זאת?


כן, אם בעל החיים שלכם סובל מבעיה עורית, ניתן לתאם תור ישירות אלינו בטלפון 054-6424471. במידה ותבחרו וטרינר מטפל קבוע (מומלץ), הוא יקבל עדכון בכל הממצאים של הבדיקות שנעשו על ידי.